Nyelvek:

Ez az oldal Wikimapia adatok alapján készült. A Wikimapia egy nyílt hozzáférésű, együttműködésen alapuló térkép projekt, önkéntesek közreműködésével a világ minden tájáról. 32079496 helyről tartalmaz információt, ami folyamatosan bővül. Tudj meg többet a Wikimapiáról és a városismertetőkről..

Nyíregyháza legutóbbi hozzászólásai:

• Korzó Üzletház, keletiatee (vendég) írt 7 évvel ezelőtt:
    Javított link: http://epulettar.hu/projekt/korzo-uzlethaz-nyiregyhaza
  • Dr. Jakab Levente fogszakorvos, Szabó Réka (vendég) írt 8 évvel ezelőtt:
    Nagyon jó tapasztalataim voltak a Doktor Úrral kapcsolatban. Kedves figyelmes és remek orvos. Kulturált barátságos rendelő, jó árak. Csak ajánlani tudom
  • mokka presszó nyh kállói u. 6., Milán (vendég) írt 8 évvel ezelőtt:
    Nagyon jó kis hely :DD
  • Dr. Jakab Levente fogszakorvos, Witchblade írt 8 évvel ezelőtt:
    Bocsánat +36 20 229 5130
  • Dr. Jakab Levente fogszakorvos, Witchblade írt 8 évvel ezelőtt:
    Dr. Jakab Levente, nagyon jól dolgozik, bátran ajánlom... Engem ő kezel már évek óta. Kiváló orvos. Bátran merem ajánlani mindenkinek, jól felszerelt rendelővel, jó árakkal és ügyesen dolgozik. Nyíregyházán is van rendelője a Dob utcán, a szolárium mellett. +36 20 229 5103
  • Nyíregyházi Büntetésvégrehajtó Intézet / börtön, Fehér Mária (vendég) írt 9 évvel ezelőtt:
    A KÉPEN LÁTHATÓ SZEMÉLY, KŐRÖZÉS ALATT! TARTÓZKODÁSI HELYE PESTERZSÉBET!
  • Belvárosi római katolikus templom, kis marian (vendég) írt 9 évvel ezelőtt:
    aszt ámotam 2013 október 16 ikán este hogy lerombolódot
  • nevelési tanácsadó nyíregyháza, péter (vendég) írt 9 évvel ezelőtt:
    én is jártam mán ot
  • nevelési tanácsadó nyíregyháza, levi (vendég) írt 10 évvel ezelőtt:
    nagyon jó hely jó oda járni
  • Evangélikus Nagytemplom, levi (vendég) írt 10 évvel ezelőtt:
    kicsít egy német városra hasonlit nyiregyháza belvárosa szerintem
  • McDonald's és McDrive, Lina (vendég) írt 10 évvel ezelőtt:
    Bbbbllleee!!!! Saját szememmel láttam ahogy felvették a húst a földről s belerakták a zsemle közzé.A gyerekekkel fordultunk és jöttünk is ki.Jó étvágyat .. ... ...
  • villamos, levi (vendég) írt 10 évvel ezelőtt:
    nyíregyházai villamos 1911-1996
  • Boda Kereskedőház, Attila (vendég) írt 11 évvel ezelőtt:
    Bezárt 2012-ben
  • Media Markt, Nagy László (vendég) írt 12 évvel ezelőtt:
    Kérem megadni a vevőszolgálat telefonszámát
  • Hotel Óváros*** Club Columbia, Fogd a Kezem Alapítvány (vendég) írt 12 évvel ezelőtt:
    szeretném megkérdezni milyen megoldás a nyaralásra
    szeretném megkérdezni milyen lehetőség van pihenésre
  • Nyíregyháza - Borbánya, Gemzsi Balazs (vendég) írt 12 évvel ezelőtt:
    Keresem az 1975-ös balago iskola tarsaimat Nyiregyhaza-Borbanya
  • Jósa András Kórház - Sóstói úti telephely, kakasi imre. (vendég) írt 12 évvel ezelőtt:
    20 EZER FT MIATT BARÁTNŐNÉL LAKIK.
    kedves hölgyem uram. van egy dolgozójuk akinek a lakásával gondja van 20 ezer forint az utolsó tartozása.amit nem tud kifizetni. mivel a fizetése nem érkezett a mai napig meg. a neve Feket Krisztina. kérem segítsenem ,mos a 12 éves lányával a barátnőjénél lakik. segítsenek,hogy a sajátjukba visszaköktözzenek ami csak 20 ezren múlik.
  • Vasútállomás, Czekmaiszter Tamás (vendég) írt 12 évvel ezelőtt:
    Én a következőt tudom tanácsolni, hogy ha a Budapest Nyugatival mennél, akkor menj teljesen végig és onnan indul majd. Vagy pedig a Budapest Délivel mész, Zuglónál kell végig menj. A Zuglói úton a piros 7-essel tudsz eljutni, a keleti pályaudvarig.